TGArchive
·1 хв читання · 63 слова·👁 42.1K452💬 66

Укренерго: на двох енергооб’єктах вийшло з ладу обладнання, тож у низці областей збільшиться кількість відключень.

Зокрема, з 08:00 до 22:00 чотири черги відключень застосовані у Києві, а також Київській, Черкаській, Чернігівській, Житомирській, Харківській, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

В інших областях обмеження діють згідно з анонсованим розкладом: з 16:00 до 22:00 – чотири черги, в інші години – три черги.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу