TGArchive
·1 хв читання · 51 слово·👁 47.6K544💬 29

👀 Тепер російські блогери залишилися повністю без монетизації на YouTube.

Телеграм-канали пишуть, що блогери почали отримувати повідомлення про деактивацію всіх акаунтів росіян на рекламній платформі AdSense.

Раніше отримувати дохід можна було, якщо рекламу подивилися з-за кордону, однак тепер YouTube-блогери втратять доступ до монетизації незалежно від того, з якої країни переглянули відеоролик.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу