·1 хв читання · 51 слово·👁 47.6K↗ 544💬 29
👀 Тепер російські блогери залишилися повністю без монетизації на YouTube.
Телеграм-канали пишуть, що блогери почали отримувати повідомлення про деактивацію всіх акаунтів росіян на рекламній платформі AdSense.
Раніше отримувати дохід можна було, якщо рекламу подивилися з-за кордону, однак тепер YouTube-блогери втратять доступ до монетизації незалежно від того, з якої країни переглянули відеоролик.

