TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 47.6K56💬 3

У Ростовській області горить нафтобаза «Атлас» після атаки безпілотників.

Комбінат забезпечував паливом російські військові частини на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Міноборони рф заявило, що над регіоном нібито збили 4 БпЛА.

Також росЗМІ пишуть, що цієї ночі у Воронезькій області атакували склад з боєприпасами.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу