TGArchive
·1 хв читання · 110 слів·👁 43.3K320💬 34

Ринок оренди житла в україні перетворився на хаос

Неконтрольоване підвищення оренди, 100% комісія рієлторам за «показ», дискримінація військових і ВПО та інші завдання квесту «знімати житло в Україні».

Ринок оренди житла — це хаос, який роками ніхто навіть не пробував регулювати. Це призвело до створення величезного «сірого» сегменту, який не платить податки, де незахищені від зловживань ні орендарі, ні власники, і де рієлторів всі ненавидять, бо вони «нічого не роблять».

Чи потрібні нам рієлтори і за що ми їм платимо? Що робити, коли не здають житло з дітьми або з донецькою пропискою? Як захистити себе від неадекватних лендлордів чи неадекватних орендарів? І що з цим всім можуть зробити народні депутати? Говоримо про це у новому епізоді «Олеся пояснює🤓🐈🏠».

https://www.youtube.com/watch?v=3OiPfH3g2AU

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу