TGArchive
·1 хв читання · 30 слів·👁 40.7K50💬 14

На нафтобазі в Пролетарську згоріло близько 20 резервуарів. Кожен з них вміщає 500 кубічних метрів палива.

На 13-ий день після удару на супутникових знімках ще видно дим від деяких резервуарів.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу