TGArchive
·1 хв читання · 68 слів·👁 41.7K89💬 7

До боїв за Нью-Йорк на Донеччині залучили бригаду «Азов» — військовим вдалося повернути під контроль частину селища.

Також бійці бригади допомогли деблокувати Сили оборони, які знаходились у оточенні. Ситуація там лишається напруженою, але військові тримають оборону та контратакують.

«Ворог неодноразово заявляв, що повністю окупував Нью-Йорк. Проте це чергова маніпуляція окупантів. Сили оборони контролюють частину населеного пункту та роблять все можливе для звільнення українських територій», — зазначають у бригаді.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу