·1 хв читання · 31 слово·👁 37.6K↗ 17
Генштаб підтвердив ураження російської нафтобази «Аннанєфтєпродукт» у Воронезькій області.
Поцілили у щонайменше один з вертикальних резервуарів, відбулося займання. Інші деталі уточнюються.
Завдання виконали СБУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.