TGArchive
·1 хв читання · 31 слово·👁 37.6K17

Генштаб підтвердив ураження російської нафтобази «Аннанєфтєпродукт» у Воронезькій області.

Поцілили у щонайменше один з вертикальних резервуарів, відбулося займання. Інші деталі уточнюються.

Завдання виконали СБУ у взаємодії з іншими складовими Сил оборони.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу