TGArchive
·1 хв читання · 101 слово·👁 44.7K63💬 25

Словацький прем'єр Роберт Фіцо проситиме Україну зберегти транзит російської нафти і газу після нового року.

Це питання мають обговорити на спільному засідання урядів уже в понеділок. Фіцо заявив, що не бачить причин шукати інших постачальників, тому що «в них все та ж російська нафта».

«Якщо Україна хоче зберегти енергетичну інфраструктуру, вона повинна її використовувати... Ми підтримуємо вступ України до ЄС і очікуємо, що там будуть поводитися нормально і розумно», — сказав він.

Наприкінці 2024 року закінчується дія угоди про транзит російського газу територією України. А влітку Україна посилила санкції проти «Лукойлу», після чого поставки нафти компанії до Угорщини і Словаччини припинилися.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу