·1 хв читання · 38 слів·👁 42.4K↗ 42
👀 У Феодосії досі палає нафтобаза після атаки безпілотників.
Окупаційна «влада» каже, що дим видніється з різних точок міста. Місцеві пабліки пишуть, що надвечір загорілася ще одна цистерна.
Феодосійський термінал є найбільшим у Криму за обсягами перевалки нафтопродуктів.
