TGArchive
·1 хв читання · 38 слів·👁 42.4K42

👀 У Феодосії досі палає нафтобаза після атаки безпілотників.

Окупаційна «влада» каже, що дим видніється з різних точок міста. Місцеві пабліки пишуть, що надвечір загорілася ще одна цистерна.

Феодосійський термінал є найбільшим у Криму за обсягами перевалки нафтопродуктів.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу