TGArchive
·1 хв читання · 41 слово·👁 45.9K68💬 3

Rosiyanu zayshly na skhidnu okolycyu toretska

🎙Росіяни зайшли на східну околицю Торецька на Донеччині. Але ситуація постійно змінюється — то ми відбиваємо в них вогневі пункти, то вони десь знищують наші, – речниця ОТУ «Луганськ».

На території Торецької громади залишається близько 1200 цивільних, повідомили сьогодні в МВА.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу