TGArchive
·1 хв читання · 50 слів·👁 38.7K224💬 17

У Києві біля станції метро «Дорогожичі» прорвало міську мережу водопостачання.

Через підтоплення підземного переходу станцію метро закрили на вхід та вихід. Поїзди слідують повз неї без зупинки.

Рух транспорту вулицею Юрія Іллєнка поблизу станції «Дорогожичі» обмежено в обох напрямках.

UPD: о 14:30 станція метро «Дорогожичі» відновила роботу у звичайному режимі.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу