TGArchive
·1 хв читання · 61 слово·👁 38.2K26💬 2

З’явилися супутникові знімки наслідків удару по найбільшій нафтобазі у Криму.

На фото за 8 жовтня видно клуби диму на території Феодосійського терміналу. Станом на 11:44 за Київським часом пожежа там все ще тривала, повідомляють «Схеми».

Нафтобаза палає вже другий день — Сили оборони вдарили по ній у ніч на 7 жовтня. Окупаційна місцева влада повідомляла про евакуацію понад тисячі мешканців Феодосії.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу