·1 хв читання · 61 слово·👁 38.2K↗ 26💬 2
З’явилися супутникові знімки наслідків удару по найбільшій нафтобазі у Криму.
На фото за 8 жовтня видно клуби диму на території Феодосійського терміналу. Станом на 11:44 за Київським часом пожежа там все ще тривала, повідомляють «Схеми».
Нафтобаза палає вже другий день — Сили оборони вдарили по ній у ніч на 7 жовтня. Окупаційна місцева влада повідомляла про евакуацію понад тисячі мешканців Феодосії.

