TGArchive
·1 хв читання · 69 слів·👁 36.9K126💬 35

Угорський премʼєр Віктор Орбан заявив, що його «лякає» план перемоги України, і закликав до переговорів з росією.

Зокрема, він додав, що ЄС вступив у цю війну «з погано організованою, погано виконаною стратегією, побудованою на підставі неякісних розрахунків».

«Ми програємо цю війну.[…]Нам потрібно йти до мирної стратегії замість стратегії війни, – зазначив угорський премʼєр.

Крім цього, Орбан закликав Шольца та Макрона «якнайшвидше» розпочати перемовини з рф від імені всього ЄС.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу