Зеленський повідомив про отримання пакетів військової допомоги від сша кожні 2 3
🎙Україна отримуватиме раз на два-три тижні військову допомогу від США у найближчі місяці. Думаю, пакети будуть від $500 до 750 млн, — Володимир Зеленський.
Ще кілька тез президента з інтерв'ю для телемаратону:
▪️Щодо питання експорту українських дронів. Міністру оборони доручили подумати над ідеями: з певними запобіжникам, щоб зброя не опинилася у рф. Це має бути тільки серед кола країн «Рамштайну».
«До того ж, ті, хто нам не допомагав зі зброєю — я не вважаю, що ми маємо туди експортувати».
▪️Бригада імені Анни Київської, яку нині готує Франція, буде в Україні до кінця листопада.
▪️Ми ближче до НАТО зі США, ніж колись були. На сьогодні скепсис [стосовно майбутнього України в НАТО] залишився у Німеччини. Під запрошенням в Альянс не підпишуться ті, хто хоче залишити простір у діалозі з росією.
▪️[До Заходу]: Хочете, щоб ми з росіянами говорили, то посильте нас, щоб ми сиділи рівноправно. Дайте зброю.
▪️Партнери хотіли б, щоб Україна зменшила мобілізаційний вік. Але планів на сьогодні щодо мобілізації з 18 років немає.
▪️Про вчорашні новини про «створення» ядерної зброї Україною: це вкид від медіамайданчиків.
«Я вважаю, що Україна повинна бути в НАТО. Аргумент: в час Будапештського меморандуму ми віддали ядерну зброю і нам гарантували безпеку. Якби Україна не віддавала ядерну зброю - це була б та сама "парасолька", яка є у інших ядерних держав».
