·1 хв читання · 42 слова·👁 2.3K↗ 15💬 5
Якби фбр схопило фуентеса сталіністи верещали б як транси
А саме смішне, якби Фуентеса схопило ФБР і добряче відпиздило (я вже не кажу, щоб йому кулю в потилицю, як робили справжні сталіністи), уявляєте якби нили усі ці сталіністи про порушення прав? Вони б верещали голосніше, ніж трансгендер, якому переплутали займенник 😂
Коментарі (5)