TGArchive
·1 хв читання · 42 слова·👁 2.3K15💬 5

Якби фбр схопило фуентеса сталіністи верещали б як транси

А саме смішне, якби Фуентеса схопило ФБР і добряче відпиздило (я вже не кажу, щоб йому кулю в потилицю, як робили справжні сталіністи), уявляєте якби нили усі ці сталіністи про порушення прав? Вони б верещали голосніше, ніж трансгендер, якому переплутали займенник 😂

Відкрити в Telegram

Коментарі (5)

Повернутись до каналу