TGArchive
·1 хв читання · 102 слова·👁 2.6K27💬 27

Автор виступає за підтримку сша в боротьбі з автономістами

Я звісно виступаю за яструбів в США і тяжко переживаю, що GOP зараз перехоплюють палеокони та фрікі, а адміністрація Байдена все ще слабка.

Але більшість військової підтримки нашої це США. Уявіть якби ми воювали тим, що дають «автономністи»?

Що «автономісти» зробили для нас, окрім пиздежа по телефону з Путіним? Отож.

А хто допоміг східній Європі вибороти свободу від совка? Французи, які усю Холодну війну стелились під Москву? А? Отож.

Кумедний диктатор Уганди Іді Амін мав офіційний титул «Король усіх звірів на землі і риб у воді, переможець Великобританії». От Макрон і є такий «король усіх риб у воді та лідер європейської автономії».

Відкрити в Telegram

Коментарі (27)

Повернутись до каналу