TGArchive
·1 хв читання · 17 слів·👁 2.7K22💬 4

Орбан про санкції єс проти росії та трампа

🇪🇺#ЄС
Орбан: Санкції ЄС проти Росії – це погано, але якщо їх запровадить Трамп – це добре

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу