TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 311.7K142

У києві вперше використали робота для гасіння пожежі

Окрім спецавто та колінчатого підіймача, вперше у столиці до гасіння пожежі залучено новітній робот пожежогасіння Головного управління ДСНС України у м. Києві, що значно полегшувало роботу вогнеборців.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу