TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 127.4K52

🛠"Київтеплоенерго" локалізувало пошкодження тепломережі на Деміївській площі, що сталося сьогодні, 2 січня

🦺На місці працює аварійно-відновлювальна бригада "Київтеплоенерго".

❕На час проведення робіт тимчасово призупинять теплопостачання до 2 будинків.

З огляду на погодні умови ремонтні роботи проведуть у максимально стислі терміни. Після цього відновлять теплопостачання до будинків.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу