TGArchive
·1 хв читання · 30 слів·👁 654.4K1.9K

Удар завдано по заводу «Полі-пак», другий вибух було чутно в районі нафтобази, — місцеві ЗМІ.

Завод використовувався як пункт постачання ЗС РФ. Окупаційна влада поки що не коментувала удар.

🥺

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу