·1 хв читання · 30 слів·👁 654.4K↗ 1.9K
Удар завдано по заводу «Полі-пак», другий вибух було чутно в районі нафтобази, — місцеві ЗМІ.
Завод використовувався як пункт постачання ЗС РФ. Окупаційна влада поки що не коментувала удар.
🥺
Завод використовувався як пункт постачання ЗС РФ. Окупаційна влада поки що не коментувала удар.
🥺