TGArchive
·1 хв читання · 87 слів·👁 738.8K1.9K

Минув рівно рік як кляті потвори скоїли техногенну катастрофу і екоцид в Україні, підірвавши Каховську ГЕС.

Відтоді на Херсонщині затопило близько 150 000 гектарів (620 км2), 2800 людей були вимушені евакуюватись, 32 людини загинуло, безвісти зникло 39 людей та поранено 28, а кількість жертв на лівому березі неможливо порахувати через окупацію. Не кажучи навіть про нещасних тварин.

Після підриву природоохоронці щодня засівали оголене дно водосховища, аби попередити його пересихання та подальше розвіювання піску в повітря з усіма шкідливими речовинами.

Сьогодні на місті Каховського водосховища утворився вербовий ліс.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу