TGArchive
·1 хв читання · 44 слова·👁 650.6K8.9K

Київ залишається без тепла після нічної атаки мер закликає виїхати

❗️ Атака на Київ минулої ночі була найболючішою для обʼєктів критичної інфраструктури. У кого є можливість тимчасово виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення та тепла, зробіть це, — мер міста.

Половина багатоквартирних будинків Києва - майже 6 тисяч - наразі без теплопостачання.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу