·1 хв читання · 31 слово·👁 465.5K
Дякую всім хто підписаний на монобазу, ось звіт за листопад-лютий.
Всі кошти з бази виключно на донати йдуть для зборів.
Далі буде ще 🔥
Шо, знов лего розігрувати серед підписників ?
Всі кошти з бази виключно на донати йдуть для зборів.
Далі буде ще 🔥
Шо, знов лего розігрувати серед підписників ?