TGArchive
·1 хв читання · 53 слова·👁 2.4K29

​​Як вам такий апгрейд старого доброго ППШ-41?🤔

Нагадаємо, що пістолет-кулемет зразка 1941 року системи Шпагіна був розроблений в 1940 році під набій 7,62 × 25 мм ТТ та перебував на озброєнні радянської армії до середини 60-х років.

Окрім того цей пістолет-кулемет постачався на експорт, на фото саме один з таких зразків

#Історія #Зброя

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу