·1 хв читання · 50 слів·👁 2.8K↗ 29
Злочинці з "ДНР" вже на вулицях столиці
У Києві бойовик “ДНР” зі складу незаконного збройного формування “ОПЛОТ” російсько-терористичних військ стріляв у поліцейських, внаслідок чого отримав поранення офіцер поліції.
Злочинця вже затримано поліцією, вогнепальне поранення отримав 25-річний дільничний офіцер поліції Деснянського Управління Національної поліції, що вже прооперований.