TGArchive
·1 хв читання · 62 слова·👁 2.5K2

У санкт петербурзі спустили на воду корвет ретивий для чорноморського флоту

​​У Санкт-Петербурзі спустили на воду сьомий майбутні корабель проекту 20380 - #корвет «Ретивый», що надійде на озброєння Чорноморського флоту ВМФ Росії.

Після спуску на воду роботи з його добудови продовжаться біля причальної стінки підприємства.

Корвет “Ретивый” проекту 20380 було закладено 20 лютого 2015 року. Він унаслідував своє ім’я від списаного у 1995 році сторожового корабля проекту 1135.

Деталі

#Суднобудування #Флот #сусіди #росія

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу