TGArchive
·1 хв читання · 105 слів·👁 3.3K15

Тарас Чмут з авторським матеріалом на Мілітарному:

Німецькі «Гепарди» для флоту України

Після окупації Криму та захоплення корабельного ядра ВМС, український флот перетворився у «прибережні берегові сили», які не здатні протидіяти ворогу. За 6 років «реформ» ситуація суттєво не змінилася. На флоті немає жодного протикорабельного комплексу, всього 2 гармати (76-мм на «Прилуках» та 100-мм на «Гетьмані Сагайдачному»), 1 непрацюючий ЗРК «Оса-МА-2» рівня 70-х років, 0 торпед… І цей список можна продовжити… Боротися на морі немає на чому, немає чим і скоро не стане кому – без кораблів та катерів у морі ми втрачаємо спеціалістів-моряків, а кадри, як відомо, вирішують все.

Продовжити читання

#Флот #ВМС_України #Мілітарні_блоги

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу