·1 хв читання · 57 слів·👁 2.9K↗ 4
До Чорного моря увійшли кораблі 2-ї постійної військово-морської групи #НАТО (#SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2).
Вчора три кораблі групи пройшли протоку Босфор, де їх відзняв турецький споттер Yörük Işık.
Флагман групи – фрегат NCSM Fredericton (337) Королівських ВМС Канади, також у групі фрегати – італійський ITS Virginio Fasan (F591) та турецький TCG Salihreis (F246).



