TGArchive
·1 хв читання · 44 слова·👁 4.5K139

Блогери дігери вільно потрапили на ядерний обєкт в києві

🇺🇦На ядерний об'єкт у Києві, який знаходиться під охороною #НГУ змогли вільно потрапити блогери-дігери та відзняти про це відео.

Один з блогерів розказав, що потрапив вперше сюди у 2017-у році та на об’єкті за цей час не було помічено охорони.

Деталі (🎥)

#Київ #Охорона

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу