TGArchive
·1 хв читання · 73 слова·👁 3.9K10

Україна підписала конвенцію про міни в 1999

#Цього_дня (4 грудня 1997 року) на Оттавській конференції було підписано Конвенцію про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін і про їх знищення.

Україна підписала конвенцію у лютому 1999 року у Нью-Йорку. Ратифікація договору Верховною Радою відбулася 18 травня 2005 року. На час підписання угоди Україна володіла п’ятим у світі арсеналом протипіхотних мін (після Китаю, Росії, США та Пакистану).

Серед країн, що відмовилися підписати цей документ, були Китай, Росія, США.

#історія

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу