TGArchive
·1 хв читання · 42 слова·👁 3.5K10

13 січня 2015 обвалилася диспетчерська вежа донецького аеропорту

#Цього_дня (13 січня 2015 року) обвалилася диспетчерська вежа Донецького аеропорту. Вона стала символом героїзму захисників України.

Диспетчерська вежа Донецького аеропорту була «очима» захисників ДАПу, вона обвалилася після майже 8 місяців щоденних обстрілів.

На фото руїни аеропорту, кінець 2014 року (Wikipedia)

#україна #дап

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу