·1 хв читання · 99 слів·👁 3.6K↗ 4
#Цього_дня (14 лютого 1967 року) в Мехіко підписано «Договір про заборону ядерної зброї в Латинській…
#Цього_дня (14 лютого 1967 року) в Мехіко підписано «Договір про заборону ядерної зброї в Латинській Америці та Карибському басейні».
Договір підписали 14 держав: Болівія, Венесуела, Гаїті, Гватемала, Гондурас, Колумбія, Коста-Рика, Мексика, Панама, Перу, Сальвадор, Уругвай, Чилі та Еквадор.
7 країн утрималися від підписання: Аргентина, Бразилія, Домініканська республіка, Нікарагуа, Парагвай, Тринідад і Тобаго, Ямайка. Куба в цій зустрічі участі не брала.
Приводом для укладення договору стала Карибська криза 1962 року, тому першочерговою метою стало створення гарантії безпеки Латинської Америки від будь-яких конфліктів між ядерними державами.
На фото радянські ядерні ракети на Кубі
Більше про ядерну зброю за посиланням https://cutt.ly/nkCVffb


