TGArchive
·1 хв читання · 40 слів·👁 4.3K12

🇺🇸Флот США позбудеться всіх катерів Mark VI

Про це стало відомо з бюджетної пропозиції на 2022 фінансовий рік. Там повідомляється, що ці патрульні катери, найстарішому з яких лише шість років, планують достроково зняти з експлуатації.

Деталі ⬅️

#Флот #США #Світ

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу