TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 6.5K28

Окупанти створили відеозвернення про евакуацію ще до початку ескалації

Відеозвернення ватажків так званих “Л/ДНР” про евакуацію жителів Донбасу, які були оприлюднені 18 лютого, окупанти записали ще 16-го лютого до початку ескалації

Папка у якій зберігалось відеозвернення мало назву «Бросок мангуста»

Деталі аналізу відео ⬅️

#Донбас #Україна

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу