·1 хв читання · 46 слів·👁 6.5K↗ 28
Окупанти створили відеозвернення про евакуацію ще до початку ескалації
Відеозвернення ватажків так званих “Л/ДНР” про евакуацію жителів Донбасу, які були оприлюднені 18 лютого, окупанти записали ще 16-го лютого до початку ескалації
Папка у якій зберігалось відеозвернення мало назву «Бросок мангуста»


