TGArchive
·1 хв читання · 27 слів·👁 18.4K69

“Афганські” Ми-17 вже працюють проти окупантів в Україні

🇺🇦 Збройні Сили України почали експлуатацію гелікоптерів Ми-17 російського виробництва

"Афганські" гелікоптери передані Україні Сполученими Штатами

https://mil.in.ua/uk/news/afganski-my-17-vzhe-pratsyuyut-proty-okupantiv-v-ukrayini/

#Україна #Ukraine

@milinua

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу