TGArchive
·1 хв читання · 29 слів·👁 18.8K6

Росіяни під час обстрілу під Ізюмом залишили свою БМП та втекли

Військові окупаційних сил під час обстрілу їхніх позицій українською артилерією втекли й покинули бронетехніку.

https://mil.in.ua/uk/news/rosiyany-pid-chas-obstrilu-pid-izyumom-zalyshyly-svoyu-bmp-ta-vtekly/

#Україна #Ukraine #росія

@milinua

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу