TGArchive
·1 хв читання · 31 слово·👁 98.9K310

Мер Харкова заявив, що окупанти прямо зараз продовжують обстрілювати житлові будинки.

За сьогодні вже було обстріляно 87 помешкань.

Крім того міський голова повідомив, що росіяни підривають підстанції, які постачають електроенергію. Тримайтесь!

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу