TGArchive
·1 хв читання · 73 слова·👁 50.5K41
Репост з:@v_zelenskiy_official@novinach

Зсу звільнили понад 30 сіл у харківській області

Наша армія, розвідка та Служба безпеки України продовжують активні дії на кількох оперативних напрямках. Успішно продовжують.

На цей час ЗСУ звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів у Харківській області.

У частині сіл регіону тривають заходи з перевірки та убезпечення території, поступово беремо під контроль нові населені пункти – всюди повертаємо український прапор і захист для наших людей.

Дякую всім нашим хлопцям і дівчатам, чоловікам і жінкам, які воюють за Україну!

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу