TGArchive
·1 хв читання · 23 слова·👁 50.4K449
Репост з:@zedigital@novinach

Коли в інтернеті знову пишуть, що повістки будуть у Дії.

Послуги немає ані в розробці, ані в планах.
Зберігайте спокій, всім гарного дня.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу