TGArchive
·1 хв читання · 39 слів·👁 67.4K1.5K

Тайське місто лопбурі страждає від нашестя мавп

Тайське місто Лопбурі потерпає від нашестя мавп — зграї неконтрольованих приматів вилазять на автівки, крадуть їжу з магазинів та атакують туристів — пишуть ЗМІ.

Місцева поліція створила спецпідрозділ для боротьби з агресивними дикими мавпами. Правоохоронців озброїли рогатками та транквілізаторами

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу