TGArchive
·1 хв читання · 43 слова·👁 53.6K299💬 25

В офісі генпрокурора вважають що удар по одесі був свідомим

В Офісі Генпрокурора заявили, що вчорашній удар по Одесі було здійснено балістичною ракетою Іскандер із касетним боєзарядом.

"Слідство має підстави вважати, що рішення про використання саме такої зброї було ухвалено офіцерами зс рф свідомо, аби вбити якнайбільше мирних українців", — йдеться у повідомленні

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу