TGArchive
·1 хв читання · 196 слів·👁 2.4K7

​​Можна вести дискусію щодо мит. До прикладу цим інструментом можна поставити на місце Лукашенка.

Але вважати, що мита на внутрішньому ринку допоможуть експорту - якась клоунада. А, вибачте, точно. Це просто продовження цирку.

Уявіть собі, товари, які не можуть конкурувати на внутрішньому ринку захищають митами з словами, що це їм допоможе конкурувати на міжнародних ринках. На своєму не змогли, а іноземних зможуть...

Ну хіба з дотацією за наші гроші ))))

Супер експорт. Прям моща. Експертність Гетманцева на вищому рівні.

Що сталося:

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ввела на три роки спеціальне мито на імпорт в Україну проводів та кабелів незалежно від країни походження. У перший рік - 23,5%, у другий - 22,3%, у третій - 21,2%

Повідомлення комісії опубліковане в газеті "Урядовий кур'єр" від 14 вересня.

Розслідування комісії проводилось за заявою заводів "Одескабель" та "Південкабель". Воно встановило, що в період 2017-2020 років обсяги імпорту зросли більш ніж удвічі, а частка імпорту в загальному виробництві - майже в три рази, в споживанні - на 75%.

Комісія визнала зростання імпорту співпадінням зовніншіх факторів, але вирішила захистити національних виробників та усунути диспропорції в торгівлі.

Для цього вводиться спецмто на ізольовані проводи, кабелі (в тому числі волоконно-оптичні) за низкою кодів.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу