Можна вести дискусію щодо мит. До прикладу цим інструментом можна поставити на місце Лукашенка.
Але вважати, що мита на внутрішньому ринку допоможуть експорту - якась клоунада. А, вибачте, точно. Це просто продовження цирку.
Уявіть собі, товари, які не можуть конкурувати на внутрішньому ринку захищають митами з словами, що це їм допоможе конкурувати на міжнародних ринках. На своєму не змогли, а іноземних зможуть...
Ну хіба з дотацією за наші гроші ))))
Супер експорт. Прям моща. Експертність Гетманцева на вищому рівні.
Що сталося:
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ввела на три роки спеціальне мито на імпорт в Україну проводів та кабелів незалежно від країни походження. У перший рік - 23,5%, у другий - 22,3%, у третій - 21,2%
Повідомлення комісії опубліковане в газеті "Урядовий кур'єр" від 14 вересня.
Розслідування комісії проводилось за заявою заводів "Одескабель" та "Південкабель". Воно встановило, що в період 2017-2020 років обсяги імпорту зросли більш ніж удвічі, а частка імпорту в загальному виробництві - майже в три рази, в споживанні - на 75%.
Комісія визнала зростання імпорту співпадінням зовніншіх факторів, але вирішила захистити національних виробників та усунути диспропорції в торгівлі.
Для цього вводиться спецмто на ізольовані проводи, кабелі (в тому числі волоконно-оптичні) за низкою кодів.