TGArchive
·1 хв читання · 30 слів·👁 2.8K9

Пропонуємо німцям збудувати ще й третій потік і звинуватити Україну взагалі у тому, що вона захищається.

Тоді московити точно перестануть вести гібридну війну проти Європи. Але це не точно )

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу