TGArchive
·1 хв читання · 75 слів·👁 6.9K1

Зібрано 60 тис грн на тепловізор і транспорт

Друзі зібрали вже 60 тис грн , треба ще трошки більше. Це звісно не 60 бронежилетів, де ми тіки від капіталіста 200 тис грн за півтори години зібрали. Та це робота артилеристів на Сході 80 бригади. Якісний тепловізор і докласти до тачки.

Для привернення уваги шлем перли русні. Які отримуємо кожен день.

Лішеніє свободи )))) Вони тут ГУЛАГ на всю країну хочуть зробити окупацією і лякають лішенієм свободи )))))

Реквізити будуть в коментарях.

ГРОШІ ЗІБРАНО

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу