TGArchive
·1 хв читання · 57 слів·👁 10.6K2

Не було вже сенсу сьогодні збирати на щось інакше.

Бо включили такий пилосмок, що смокчуть все )))))

То ми розслабилися, трохи допомогли

Запити від бійців є, будемо закривати згодом.

Да і відверто скажемо - своїм щастям задоволені. Швидко отримати дрон зі знижкою, що 10 штук баксів коштує, коли зібрали 7,5 тис - теж чудово

Всім гарного вечора

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу