TGArchive
·1 хв читання · 73 слова·👁 11.2K43

Ми тут бачимо деякі пишуть, що в країні погана ситуація.

Так - погана

Але збирати гроші не відверто податками і прямою розмовою, а шахєр махєром - у нас це традиція.

Це ж класика. То виробника захищають, то екологію, то ще щось. То розрив банківського курсу. То податок на пенсійний фонд - давно вже не соціальний збір

Наша фіскальна і фінансова система - дуже не відверта і не чесна до громадян

Так і живемо

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу