·1 хв читання · 73 слова·👁 11.2K↗ 43
Ми тут бачимо деякі пишуть, що в країні погана ситуація.
Так - погана
Але збирати гроші не відверто податками і прямою розмовою, а шахєр махєром - у нас це традиція.
Це ж класика. То виробника захищають, то екологію, то ще щось. То розрив банківського курсу. То податок на пенсійний фонд - давно вже не соціальний збір
Наша фіскальна і фінансова система - дуже не відверта і не чесна до громадян
Так і живемо


