TGArchive
·1 хв читання · 73 слова·👁 11.9K12

Цікавий процес з Заходом відбувається. Тепер ніхто не хоче повісточку пхати всюди на максимум.

Якщо молодий монарх Саудів не творить лібералізм, а хоч якось модернізує країну і нейтралізовує вахабітів. Це вже добре.

Здавалось банальна істина. А дійшли лише зараз. Буде тред від Вельту як Байден з'їздив до принца і як взагалі, як Захід починає розуміти, що працювати треба не повісткою, а поступом країн. Поважаючи той поступ, а не вимагаючи тут і одразу все.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу