TGArchive
·1 хв читання · 19 слів·👁 12.2K42
Репост з:@privatnamemarnya@ostanniycapitalist

У Харцизьку вже світає, але із сходом сонця це не пов'язано 😈

Ох, ці літні ночі на Донбасі...

@privatnamemarnya

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу