·1 хв читання · 24 слова·👁 12.4K↗ 14
Або рабовласник в московському світі або раб або анархіст
Бо в них ніфіга не виходе. Просто ніфіга. Ти або рабовласник в московському світі, або раб. Ну або третє анархіст, як третя альтернативна реальність
Бо в них ніфіга не виходе. Просто ніфіга. Ти або рабовласник в московському світі, або раб. Ну або третє анархіст, як третя альтернативна реальність