·1 хв читання · 55 слів·👁 13.5K↗ 31
Говорять, що саме ця заява є неправильним перекладом з угорської і там не було сказано про можливу СВО мадярів.
Але все одно не відміняє факту, що Орбан і Ко є угорськими імперцями, які грають на бажаннях відновити "Угорщину до Тріанону". Тому побажаємо чувакам з ФІДЕСУ двічі думати перед своїми заявами й розпрощатися з цими мріями

